Video

Medine Canlı Yayın Youtube (Mescid-i Nebevi)

Medine Canlı Yayın (Mescid-i Nebevi). Medine Canlı Yayınını Nukteler.com üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz. Mescid-i Nebevi'den Canlı Yayın...

Medine Canlı Yayın (Mescid-i Nebevi). Medine Canlı Yayınını Nukteler.com üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz. Mescid-i Nebevi’den Canlı Yayın…

Medine Canlı Yayın 2022

Medine’den Canlı görüntüler, Ravza’dan Canlı Yayın video, Mescid-i Nebevi (Madinah Live HD) canlı full HD izle (medine canlı yayın youtube)

Youtube yayını olarak Madinah Live HD kanalından canlı olarak sitemiz üzerinden de Mescid-i Nebevi’den canlı yayınla Medine-i Münevvere ve Kuran-ı Kerim Kanalı anlık izleyip dinleyebilirsiniz.

  • Canlı Medine görüntülerini YouTube üzerinden yapmaktayız. Zaman zaman canlı yayın kesildiği için link değiştiriyoruz…

Medine-i Münevvere üzerinden canlı yayın yapan Suudi kameraları ile aktif yayın yapılmaktadır. Kutsal topraklardan kilometrelerce uzakta olsanız bile sitemizden canlı yayın ile Medine’den Kutsal mekanları, Kabe imamlarının sesinden Kuran-ı Kerim tilavetlerini, vakit namazlarını, Cuma namazını, tavaf ve umre görüntülerini 24 saat kesintisiz izleyebilirsiniz.

Medine Nedir? Neresidir?

Medine şehri; Suudi Arabistan’ın Hicaz bölgesinde, Mekke’nin kuzeyinde yer alan şehirdir.

İslam Peygamberi Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi vesellem)’in 622 yılında Mekke’den hicret etmek zorunda kaldığı, Mekke’nin 450 km kuzeydeki şehirdir Medine.

Her sene Hac mevsiminde Mekke ile birlikte milyonlarca hacı tarafından ziyaret edilen Medine şehri sınırları içerisinde ziyaret edilecek önemli yerler şunlardır:

Mescid-i Nebevî, Uhud Dağı ve Kabristanı, Yedi Mescidler, Mescid-i Kıbleteyn, Kuba Mescidi (Müslümanların inşa ettiği ilk mescid), Hamza Mescidi, Ali Mescidi, Cennet-ül Baki (Kabristan), Ebu Bekir Mescidi, Osman Mescidi, Ömer Mescidi, Cuma Mescidi, Mescid-i Gamame (Bulut Mescidi), Osmanlı Cami.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün