GÜNCEL

Yazar hakkında

İlgili Yazılar

11 Yorumlar

 1. 1

  Sercan

  Rabbimize itikat guven ve ictenlik herzaman niyetin kabulune makbuldur yaradan darda kalanlara muhakkak ki merhamet eder sukurler olsun ki bende bu ismi azam ile yazıldığı gibi 2gun icinde niyetime kavustum cok sukur bin sukur sonsuz sukurler olsun sana mevlam. Ustune basa basa soyluyorum yaradanin hikmetinden sual olunmaz okuyun icten kalben dua edin ama ne niyet olursa olsun herzaman hakkimda hayirli olan diye dua edin mevlam cumlemizin dualarini kabul niyetlerimizi tez zamanda nasip eylesin insallah amin.

  Yanıt
  1. 1.1

   Nur

   Bu dua yuxarıda da da aşağıda da verilib. Birinde hüvü, digerinde hu var. Hansın oxudunuz siz?

   Yanıt
 2. 2

  meçhul

  bayanlar özel günlerinde de okuyabilirler mi bu duayı acil cevap verirseniz sevinirim

  Yanıt
  1. 2.1

   admin

   Bayanlar özel günlerinde zikir çekebilir dua edebilir. Bunlara bir mani yoktur. Hatta özel günlerindeki bir bayanın kıbleye doğru oturarak zaman zaman tesbih çekmesi dua etmesi isabetli bir davranış olur böylelikle adet gördüğü günlerinde bu şekilde kalbi ve dili manen beslenmiş olur.

   Hayızlı ve nifaslı kadınların veya cünüplerin kunut vesaire gibi çeşitli duaları okumalarında, tesbih ve tehlil kelimelerini söylemelerinde ve Hazret-i Peygambere salât ve selâm getirmelerinde hiçbir mahzur yoktur. Hayız ve nifaslı halde olanlar, Kur’an-ı Kerîm’i okuyamamakla beraber, onu dinleyebilirler.

   Yanıt
 3. 3

  Adsız

  Buraya gelecek olan arkadaşlar öncelikle dualariniz kabul olsun diyorum.Uca Rabbim’den 7,8 ay önce bu duayi okuyub dileğimi diledim 2 ay önce dileğim hayata geçti.insan dara düştükdü ümitleri kayb olur.Yeter ki Rabbimizden istiyelim….

  Yanıt
 4. 4

  abc

  111 kere degilde 11 kere okudugumuzdada ise yararmi?

  Yanıt
  1. 4.1

   nehir

   11 defa okumak işe yaramaz zaten açık açık 111 kere okuyun diyor

   Yanıt
   1. 4.1.1

    Muhammed

    En az ı 11 kere alası 111 keredir bilmeden atlama. 11 kere de de olur Allah ın izniyle. 1 kere de de olur sonuçta Allah ın ismi şerifleri bunlar. Sen bin kere söylersin ihlası bulamazsın biris 1 kere söyler ihlasla söyler Allah çözer işini

    Yanıt
  2. 4.2

   nehir

   kabul olmaz ki dediklerimi yanlış anlama abc

   Yanıt
 5. 5

  Leyli

  İsmi Şeriflerdən burda 10var 11yok onu sas okuyalım

  Yanıt
 6. 6

  Leyli

  İsmi Şeriflerdən burda 10var 11yok onu nasl okuyalım lütfən sorumu cevaplayn

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir