Gündem

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun. Büyük bir sevinç, mutluluk içinde 20 Temmuz 2021 Kurban Bayramı, tüm ülkemiz ve Müslüman âlemi için hayırlı olsun.

Bugün 9 Temmuz Cumartesi, Kurban Bayramının 1. Günü. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun. Büyük bir sevinç, mutluluk içinde 9 Temmuz 2022 Cumartesi Kurban Bayramınız, tüm ülkemiz ve Müslüman âlemi için hayırlı olsun.

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

Büyük bir sevinç ve mutluluk içinde karşıladığımız 9 Temmuz mübarek Kurban Bayramı, tüm ülkemiz ve Müslüman âlemi için dostluk, birlik ve beraberlik, kardeşlik, dayanışma ve kaynaşma ruhu ile ülkemizde ve tüm İslam beldelerinde huzur ve esenlik içinde yaşanmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ederiz.

Dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, gönüllerin yakınlaştığı bu özel ve mübarek günlerde İslam âlemi için en özel ve anlamlı bir yere sahip olan Kurban Bayramı, dostlukların canlanması, kimsesizlere sahip çıkılması, ihtiyaç sahiplerinin hatırlanması, sevgi ve muhabbetin artması dua ve gayesi ile bir fırsat ve özel bir zaman dilimidir.

İçinde bulunduğumuz bu mübarek Kurban Bayramının, milli birlik ve beraberliğimizi sağlayan değerlerin her yönüyle yaşanacağı günler olarak geçmesini Allah’tan diler, sevgi, saygı ve kardeşlik dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, bütün okuyucularımızın ve ziyaretçilerimizin Kurban Bayramınızı kutlar, saygı ve sevgiler sunarız…

Kurban Bayramınız Mübarek olsun

Kurban Bayramı Tatil Takvimi

Hicri takvime göre Kurban bayramı Bayramı Zilhicce ayının 10. günü başlar 4 gündür.

  • Kurban Bayramı Arefe Günü – 8 Temmuz 2022 Cuma Günü
  • Bayramın 1. Gün – 9 Temmuz 2022 Cumartesi Günü
  • Bayramın 2. Gün – 10 Temmuz 2022 Pazar Çarşamba
  • Bayramın 3. Gün – 11 Temmuz 2022 Pazartesi Günü
  • Bayramın 4. Gün –
    12 Temmuz 2022 Salı Günü

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir.

9 Temmuz 2021 Cumartesi günü başlayan Kurban Bayramı için bayram tatili başladı. Tatil dolayısıyla milyonlarca vatandaş bulundukları şehirden memleketlerine doğru yola çıkacak. Bazı vatandaşlar ise bayramda ailecek tatil yapmak için tatil beldelerine akın edecek. 8 Temmuz Cuma (Arefe) günü başlayacak olan Kurban Bayramı tatili hafta sonu ile birlikte 4,5 gün sürecek. 13 Temmuz 2022 Çarşamba Günü mesai ve çalışma hayatı devam edecek.

Nukteler.com

İlgili Diğer Konular

Nukteler.com Facebook’ta!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün