Gündem

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun. Büyük bir sevinç, mutluluk içinde 20 Temmuz 2021 Kurban Bayramı, tüm ülkemiz ve Müslüman âlemi için hayırlı olsun.

Bugün 20 Temmuz 2021 Salı, Kurban Bayramının 1. Günü. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun. Büyük bir sevinç, mutluluk içinde 20 Temmuz 2021 Kurban Bayramınız, tüm ülkemiz ve Müslüman âlemi için hayırlı olsun.

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

Büyük bir sevinç ve mutluluk içinde karşıladığımız 20 Temmuz 2021 mübarek Kurban Bayramı, tüm ülkemiz ve Müslüman âlemi için dostluk, birlik ve beraberlik, kardeşlik, dayanışma ve kaynaşma ruhu ile ülkemizde ve tüm İslam beldelerinde huzur ve esenlik içinde yaşanmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ederiz.

Dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, gönüllerin yakınlaştığı bu özel ve mübarek günlerde İslam âlemi için en özel ve anlamlı bir yere sahip olan Kurban Bayramı, dostlukların canlanması, kimsesizlere sahip çıkılması, ihtiyaç sahiplerinin hatırlanması, sevgi ve muhabbetin artması dua ve gayesi ile bir fırsat ve özel bir zaman dilimidir.

İçinde bulunduğumuz bu mübarek Kurban Bayramının, milli birlik ve beraberliğimizi sağlayan değerlerin her yönüyle yaşanacağı günler olarak geçmesini Allah’dan diler, sevgi, saygı ve kardeşlik dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, bütün okuyucularımızın ve ziyaretçilerimizin Kurban Bayramınızı kutlar, saygı ve sevgiler sunarız…

Kurban Bayramınız Mübarek olsun

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir.

20 Temmuz 2021’de başlayan Kurban Bayramı için 9 günlük tatil başladı. Bayram sevincini yaşadığımız bu günlerde, tüm dünyayı etkileyen corona virüsü salgını nedeniyle daha dikkatli olmamız gerekiyor.

9 günlük tatil dolayısıyla milyonlarca vatandaş bulundukları şehirden memleketlerine doğru yola çıkacak. Bazı vatandaşlar ise bayramda ailecek tatil yapmak için tatil beldelerine akın edecek. 19 Temmuz Pazartesi (Arefe) günü başlayacak olan Kurban Bayramı tatili toplamda dokuz gün sürecek. 25 Temmuz Pazar akşamı geri dönüşler başlayacak.

Nukteler.com

İlgili Diğer Konular

Nukteler.com Facebook’ta!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu