Gündem

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun. Büyük bir sevinç, mutluluk içinde 11 Ağustos 2019 Kurban Bayramı, tüm ülkemiz ve Müslüman âlemi için hayırlı olsun.

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun. Büyük bir sevinç, mutluluk içinde 11 Ağustos 2019 Kurban Bayramınız, tüm ülkemiz ve Müslüman âlemi için hayırlı olsun.

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

Büyük bir sevinç ve mutluluk içinde karşıladığımız 11 Ağustos 2019 mübarek Kurban Bayramı, tüm ülkemiz ve Müslüman âlemi için dostluk, birlik ve beraberlik, kardeşlik, dayanışma ve kaynaşma ruhu ile ülkemizde ve tüm İslam beldelerinde huzur ve esenlik içinde yaşanmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ederiz.

Dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, gönüllerin yakınlaştığı bu özel ve mübarek günlerde İslam âlemi için en özel ve anlamlı bir yere sahip olan Kurban Bayramı, dostlukların canlanması, kimsesizlere sahip çıkılması, ihtiyaç sahiplerinin hatırlanması, sevgi ve muhabbetin artması dua ve gayesi ile bir fırsat ve özel bir zaman dilimidir.

İçinde bulunduğumuz bu mübarek Kurban Bayramının, milli birlik ve beraberliğimizi sağlayan değerlerin her yönüyle yaşanacağı günler olarak geçmesini Allah’dan diler, sevgi, saygı ve kardeşlik dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, bütün okuyucularımızın ve ziyaretçilerimizin Kurban Bayramınızı kutlar, saygı ve sevgiler sunarız…

Kurban Bayramınız Mübarek olsun

Nukteler.com

 

İlgili Diğer Konular

[display-posts]

Nukteler.com’u Facebook’tan takip etmeyi unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu