GündemKültür-Sanat

Ankara 19. Kitap Fuarı 1-10 Aralık 2023

Ankara 19. Kitap Fuarı 1-10 Aralık 2023 tarihleri arasında Ankara’da ATO CONGRESİUM Kongre ve Sergi Merkezinde düzenlenecektir.

Ankara 19. Kitap Fuarı 1-10 Aralık 2023 tarihleri arasında Ankara’da ATO CONGRESİUM Kongre ve Sergi Merkezinde düzenlenecektir.

Bu yıl 19’uncusu düzenlen Ankara Kitap Fuarı hakkında merak edilenler, fuar etkinlik programı, fuar zamanı ve takvimi, fuar başlangıç ve bitiş tarihleri, imza günleri ve hangi yazarlar katılacak gibi soruları ve cevaplarını, Fuar detay ve bilgileri bir arada bulabilirsiniz.

Kitapseverler Buraya! 2023 Ankara Kitap Fuarı başlıyor: 1-10 Aralık 2023! Fuarın detaylarını Ankaralı kitapsever takipçilerimiz için derledik…

Ankara 19. Kitap Fuarı

Ankara ATO CONGRESİUM Kongre ve Sergi Merkezinde, 250’yi aşkın yayın evinin katılacağı ve Fuar onur yazarı Gülseren Budayıcıoğlu’nun olacağı Ankara Kitap Fuarı 7’den 70’e tüm kitap ve kültür sanatseverler ziyaretçilere 1 Aralık Cuma günü ücretsiz olarak kapılarını açıyor.

2023 yılı itibariyle Eylül Fuar ve Organizasyon tarafından düzenlenecek olan Ankara 19. Kitap Fuarı, Ankara’da ATO CONGRESİUM Kongre ve Sergi Merkezinde 1-10 Aralık 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve kitapseverler ücretsiz olarak ziyaret edebilecek.

2005 yılından beri düzenli olarak gerçekleşmekte olan Ankara Kitap Fuarı’na bu yıl Türkiye’nin 300’ü aşkın yayınevi ve sivil toplum kuruluşları katılıyor. 10 gün sürecek olan Kitap Fuarında söyleşi, panel, şiir dinletileri ve çocuk aktivitelerinin de olduğu binden fazla etkinlik gerçekleştirilecek.

Her yaştan ziyaretçilere ve kitapseverlere olacak ve girişin ücretsiz olduğu 2023 Ankara Kitap Fuarı, binlerce kitap ve yazılı basım kaynağının uygun fiyatlara bulunabilmesi gibi, birçok yayın evleri, sevdiğiniz ve tanınmış yazarlar ile imza günleri, kitaplarını imzalatma ve tanışma fırsatı sağlıyor.

1-10 Aralık 2023 tarihleri arasında arasında düzenlenecek ve 10 gün sürecek olan etkinliklerde 850 Yazar, 287 Yayınevi, 73 Söyleşi ve 10.0000’den fazla kitap ile düzenlenecek olan imza günlerinde birçok yazar da okurlarıyla buluşacak.

Teknoloji tarafından boğulmuş bir dünyada Kitap Fuarları, bir süreliğine dijital dünyadan uzaklaşmamızı, kitaplara sayfalara fiziksel olarak dokunmamızı, sayfaları çevirmemizi, sevdiğimiz ve tanışmak istediğimiz yazarlarla bir araya gelmeye fırsat sunuyor.

Ankara 19. Kitap Fuarı İmza Günleri ( 1-10 Aralık 2023)

2023 yılının Aralık ayında yapılacak olan 19. Ankara Kitap Fuarı bir çok tanınmış ve ünlü yazarı bir araya getiriyor. Fuar etkinlik döneminde düzenlenecek olan yazarların imza günleri hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın…

Ankara Kitap Fuarı nerede 2023?

Bu yıl 19. si düzenlenecek olan Kitap Fuarı, ATO CONGRESİUM Kongre ve Sergi Merkezinde yapılacak.

Eylül Fuarcılık, korona virüsü tedbirleri kapsamında 1-10 Aralık 2023tarihleri arasında 19. Ankara Kitap Fuarı’nı düzenleyecek. Kitapseverlerin heyecanla beklediği Ege’nin en büyük kitap fuarı ATO Congresium’da yapılacak.

Söğütözü, Söğütözü Cd. No:1, 06510 Çankaya/Ankara

Kitap Fuarı 2023 hakkında merak edilenler sorular

  • Kitap Fuarı ne zaman açılıyor?

ATO CONGRESİUM Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenecek olan Ankara Kitap Fuarı 01.12.2023 tarihinde başlayacak ve 10.00-20.00 saatleri arasında kitapseverler fuarı ücretsiz olarak ziyaret edebilecek.

  • Kitap Fuarı ne zaman bitiyor?

10.12.2023 tarihinde bitiyor. Kitap Fuarının son günü olan 10 Aralık Pazar günü 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Fuarı, Festival’i kim düzenliyor?

Festival, Eylül Fuarcılık ve Eylül Fuar & Organizasyon ev sahipliğinde düzenlenmektedir.

Kitap Fuarına nasıl gidebilirim?

Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden ATO Congresium Kitap Fuarı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir ve ulaşım bilgileri hakkında detaylı bilgileri ve ücretsiz servis saatlerini buradan bulabilirsiniz.

Ayrıca Kızılay-Ümitköy Metrosuna Kızılay’dan bindiğinizde üçüncü durak olan Söğütözü Metro durağında indikten sonra 100 metre mesafede AŞTİ’den yürüyerek 10 dakikada gidebilirsiniz.

Ankara Kitap Fuarı’na hangi yazarlar gelecek?

1-10 Aralık 2023 tarihleri arasında düzenlenecek olan Ankara Kitap Fuarına katılım sağlayan yazar, yayın evleri, panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinlikleri ve imza günleri tarihleri hakkında detaylı bilgi almak ve tüm yazar listesini görüntülemek için tıklayın…

Bu yazılarda ilginizi çekebilir; 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün