Kültür-Sanat

Bursa 20. Kitap Fuarı Etkinlik Takvimi ve Fuar Bilgileri

Bursa 20. Kitap Fuarı 29 Nisan - 07 Mayıs 2023 tarihleri arasında TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirecek.

Bursa 20. Kitap Fuarı 29 Nisan – 07 Mayıs 2023 tarihleri arasında TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Bu yıl 20.si düzenlenecek olan Bursa Kitap fuarı hakkında merak edilenler, fuar etkinlik programı, fuar zamanı ve takvimi, fuar başlangıç ve bitiş tarihleri, imza günleri ve hangi yazarlar katılacak gibi soruları ve cevaplarını bir arada bulabilirsiniz.

Tüm ziyaretçilere açık olacak ve girişin ücretsiz olduğu 2023 Bursa Kitap Fuarı, binlerce kitap ve yazılı basım kaynağının uygun fiyatlara bulunabilmesi gibi, bir çok yayın evleri, sevdiğiniz ve tanınmış yazarlar ile imza günleri, kitaplarını imzalatma ve tanışma fırsatı sağlıyor.

Bursa 20. Kitap Fuarı

2023 yılı itibariyle Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bursa Uludağ Üniversitesi desteği ile düzenlenen Bursa 20. Kitap Fuarı, 29 Nisan – 7 Mayıs 2023 tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Her yıl bölgede önemli kültürel etkinliklere ev sahipliği yapan Bursa Kitap Fuarına bu yıl da 300’den fazla yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılması bekleniyor.

29 Nisan – 07 Mayıs 2023 tarihleri arasında arasında düzenlenecek ve 10 gün sürecek olan etkinliklerde panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 90 kültür etkinliği ve her gün düzenlenecek imza günlerinde bir çok yazar okurlarıyla buluşacak.

Bursa 20. Kitap Fuarı İmza Günleri

2023 yılı yapılacak olan Bursa 20. Kitap Fuarı bir çok tanınmış ve ünlü yazarı bir araya getiriyor. Fuar etkinlik döneminde düzenlenecek olan yazarların imza günleri hakkında bilgi için tıklayın…

Kitap fuarı nerede 2023?

Bu yıl 20. si düzenlenecek olan Kitap Fuarı TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde.

Altınova Mah. Fuar Cad. 25/1 16250 Osmangazi / BURSA

20. Bursa Kitap Fuarı 2023 hakkında merak edilenler sorular

  • Kitap Fuarı ne zaman açılıyor?

29 Nisan tarihinde başlayacak. 10.00-19.30 saatleri arasında kitapseverler fuarı ücretsiz olarak ziyaret edebilecek.

  • Kitap Fuarı ne zaman bitiyor?

07 Mayıs 2023 tarihinde bitiyor. Fuarın son günü olan 7 Mayıs Pazar gününe kadar 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

  • Fuarı, Festival’i kim düzenliyor?

Festival, Fuar sahibi Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş.. ev sahipliğinde düzenlenmektedir.

Kitap Fuarına nasıl gidebilirim?

Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi Fuar süresince ulaşım bilgileri hakkında detaylı bilgileri ve ücretsiz servis saatlerini http://bursakitapfuari.com/ulasim internet adresinden öğrenebilirsiniz.

Bu yazılarda ilginizi çekebilir; 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün