Sözler

Tıp Bayramı Mesajları, Kutlama ve Tebrik Sözleri 2023

14 Mart Tıp Bayramı mesajları 2023! Anlamlı ve resimli Tıp Bayramı kutlama mesajları ve sözleri!

14 Mart Tıp Bayramı mesajları. Her yıl 14 Mart’ta kutlanan Tıp Bayramı ve Haftasında anlamlı, güzel ve resimli kutlama sözleri ve alıntıları. Sağlık çalışanlarına, doktorlara, hemşirelere teşekkür mesajları

Geçmişte önemli olduğu kadar günümüzde ve ayrıca yaşadığımız pandemi döneminde ayrı bir önemi olan tıp bayramı oldukça önemli. Özellikle tüm dünyanın mücadele ettiği koronavirüs salgını nedeniyle doktorlar, hemşireler, sağlık çalışanları hastaların iyileşebilmesi adına büyük emek sarf ediyorlar.

Doktorlar, hemşireler ve tüm sağlık çalışanları tıbbın ön saflarında yer alıyor, yardım etmek, iyileştirmek ve hepimize umut vermek için yorulmadan çalışıyorlar. Bu nedenle bu özel zamanlarda onlara minnettarlığımızı dile getirmeyi unutmamak önemlidir.

1827 yılından bu yana ülkemizde her yıl olduğu gibi bu yıl da 14 Mart tarihi Tıp Bayramı olarak kutlanıyor ve ve kutlanmaya devam edecek. 14 Mart Tıp Bayramı mesajları ve sözlerini sizler de çevrenizdeki sağlık çalışanlarına sosyal medya üzerinden paylaşabilir, onları bu özel günde mutlu edebilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız birbirinden güzel ve anlamlı kısa-uzun 14 Mart 2023 Salı günü kutlanan Tıp Bayramı yıldönümü mesajları örnekleri ve sözleri…

Tıp Bayramı Mesajları

Gece gündüz demeden koşturan, başka anne babalar çocuklarının sağlığına kavuştuğunu görebilsin diye kendi çocuğunu bile çok göremeyen, fedakarlık kelimesini buram buram hissettiren bütün sağlık sektörü çalışanlarının Tıp Bayramı kutlu olsun.

Büyük bir fedakârlıkla çalışan başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun. İyi ki varsınız.

Böylesine anlamlı bir günde, görev yapan bu kutsal mesleğin değerli sağlık temsilcilerini tebrik ediyor, daha nice yıllarda bu mutluluğu taşımalarını temenni ediyorum.

En güç koşullarda bile sağlık hizmetlerinin her alanında özveriyle çalışan tüm doktorlarımızın ve sağlık personellerimizin 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun.

Ülkemizin 7 bölgesinde de köy, kent demeden görev alan, insan hayatının kutsallığına inanan tüm doktor ve hemşirelerin Tıp Bayramı kutlu olsun.

Bilgi, gayret ve becerinin fedakârlıkla birleştiği, doğrudan insan hayatına dokunan saygın bir mesleği icra eden sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını gönülden tebrik ediyorum.

Sonsuz sabır ve üstün gayretle, gece gündüz demeden var gücüyle çalışan kahraman sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutlarız.

Tüm sağlık çalışanlarının ve sağlık personelinin 14 Mart Tıp Bayramını içtenlikle kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.

14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle, her zaman yanımızda olduğunuz, bize mutlulukla hizmet ettiğiniz ve sorunlarımızı tedavi ettiğiniz için sizlere şükranlarımı sunuyorum. Tıp Bayramınız Kutlu Olsun!

Yüce gönüllü tüm doktorlarımızın, sağlık çalışanlarımızın, personelimizin ellerinden öperim. Tıp Bayramı gününüz kutlu olsun.

Sadece bireysel hastaların değil, aynı zamanda tüm toplumumuzun sağlığı ile ilgilenen sağlıkçılarımızın Tıp Bayramını kutlarım.

Sağlık Çalışanları için Güzel Sözler

Bu zor zamanda tüm sıkı çalışmanız ve desteğiniz için çok teşekkür ederim. Alçakgönüllülüğünüz, nezaketiniz ve gücünüz çok takdir ediliyor.

Tüm hizmetleriniz için size asla ne kadar teşekkür etsem azdır. Siz gerçekten onurlu ve iyi bir hekimsiniz.

Bazı izler vardır, derin anlamlar taşır; özveriyi, sabrı ve iyiliği anlatır. Yaşadığımız bu zorlu süreçte, insanlığın iyiliği için hayatlarını ortaya koyan ve üstün gayretleriyle hayatlarımızda derin izler bırakan tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlarım.

Tüm inanılmaz sıkı çalışmanız için teşekkür ederiz! Topluluğumuza yardım ettiğiniz ve COVID-19 ile mücadelede kendinizi ön saflara koyduğunuz için teşekkür ederiz.

En derin saygıya layık olan sağlık çalışanları, zor zamanlardaki harika ve eşsiz hizmetleriniz için çok teşekkür ederim…

Sağlığımız için sabırla, hoşgörüyle ve büyük fedakârlıklarla hizmet eden sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı’nı kutluyorum. Salgın sürecinde kaybettiğimiz tüm sağlık çalışanlarımızı saygı ve rahmetle anıyorum.

Yaşatmak için kendi yaşamını hiçe sayan tüm sağlık emekçilerinin Tıp Bayramı kutlu olsun.

Pandemi sebebiyle kaybettiğimiz hekimlerimiz ve tüm sağlık çalışanlarımızı rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum.

Her vatandaşın sağlığı ve sıhhati için özveriyle, sabırla ve hoşgörüyle gece gündüz demeden çalışan tüm sağlık neferlerinin Tıp bayramı kutlu olsun.

14 Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun

Hayatımızın her döneminde ihtiyaç duyduğumuz değerli doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun…

Her koşulda, son zamanlarda özellikle pandemi sürecinde ülkemizin insanları için 7 gün 24 saat emek veren başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın “14 Mart Tıp Bayramı”nı kutluyor, kendilerine hak ettikleri en güzel şartlarda huzurlu mesailer diliyorum.

Sağlık Alıntıları

“Yapabildiğin zaman her zaman gül, ucuz bir ilaçtır.” – Lord Byron

“İlaçlar hastalıkları iyileştirir, ancak hastaları yalnızca doktorlar tedavi edebilir.” – Carl Jung

“Hayat çok kısa, zanaat öğrenmesi ise çok uzun.” – Hipokrat

“Gözlem, akıl, insan anlayışı, cesaret; bunlar hekimi yapan şeylerdir.” – Martin H. Fischer

“Tıp sanatının sevildiği her yerde, bir de insanlık sevgisi vardır” – Hipokrat

En iyi doktor en az ilacı verir – Benjamin Franklin

Adınızı unutabilirler, ancak onlara nasıl hissettirdiğinizi asla unutmazlar. – Maya Angelou

Hemşireler melek olmayabilir, ancak sonraki en iyi şey onlardır.

Sadece başkalarına hizmette yaşanmış bir hayat yaşamaya değer. – Albert Einstein

Bulaşıcı hastalık doktorları neden bugüne kadar ki en iyi doktorlardır? Çünkü onlar, en kültürlü ve hassas olanlardır. – Peter Rogers

İyi hekim hastalığı tedavi eder, büyük hekim hastalığı olan hastayı tedavi eder. – William Osler

Bir cerrah olarak kontrollü bir küstahlığa sahip olmalısınız. Kontrol edilmezse, insanları öldürürsünüz, ancak bir kişinin göğsünü görmek, kalbini çıkarmak ve onu düzeltebileceğinize inanmak için oldukça kibirli olmanız gerekir. Sonra, başarılı olduğunuzda ve hasta hayatta kaldığında, dua edersiniz, çünkü oraya ancak Allah’ın lütfuyla ulaşırsınız. – Mehmet Öz

“Sizlere önce şahsım sonra tüm Kartallı komşularım adına yürekten teşekkür ediyorum. Sizler, “Beni Türk hekimlerine emanet edin.” diyen Mustafa Kemal Atatürk’ün güveni, Safiye Ali’nin öncülüğü, Tıbbiyeli Hikmet’in cesareti ile bizlere ilham vermeye devam ediyorsunuz”

Kapılarınızdan çiçekler, yüzlerinizden gülümsemeler eksik olmasın. 14 Mart Tıp Bayramı’nızı kutluyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum. – Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel

Sağlık Çalışanlarına Teşekkürler

Büyük bir fedakârlık göstererek insan yaşamına dokunan sağlıkçıları onurlandırmak ve gününü kutlamak isteyenler için resimli resimsiz, kısa uzun 14 Mart Tıp Bayramı ile ilgili mesajlar, kutlama sözlerini bir araya getirdik.

Sevgiyle, özveriyle, bilgiyle hayat kurtaran tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun! Tüm doktorlarımızın, hemşirelerimizin, sağlık teknisyenlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın özverili çalışmaları için minnettarız.

“Kim bir can kurtarırsa bütün insanların hayatını kurtarmış gibi olur.” Hayat kurtarma yolunda emek harcayan vefakâr cefakâr Sağlık çalışanlarımızın 14 Mart tıp bayramı kutlu olsun. İyiki varsınız.!

Ülkemizin her köşesinde, İnsan hayatının kutsallığından ödün vermeden, sonsuz sabır ve üstün gayret ile çalışan Tüm Sağlık çalışanlarımızın “14 Mart Tıp Bayramı”

kutlu olsun.

Her gün ve özellikle bu salgın sırasında yaptığınız fedakarlıklar için tüm sağlık çalışanlarına ve emekçilerine teşekkür ederiz.

Kelimeler, yaptığınız her şey için minnettarlığımızı ifade etmek için asla yeterli olmayacak, ancak umarım her gün hayatımızda bir fark yarattığınızı her zaman hatırlarsınız.

Yaptığınız şeyi yapmak özel bir insan olmayı gerektirir ve sizin var olduğunuz bir dünyada yaşadığım için çok minnettarım. Çok takdir ediliyor ve seviliyorsunuz

Tüm fedakarlıklar ve yaptığınız tüm sıkı çalışmalar için teşekkür ederiz! Hepiniz harika kahramanlarsınız!

Sevgili Sağlık Çalışanları, Pandemi sırasında toplum ve bireyler için, yaptığınız hizmetlerinizden dolayı teşekkür ederiz!

Sizin ve sevdiklerinizin yaptığı özel fedakarlıkları şahsen bilmesem de, toplum için yaptığınız – büyükten küçüğe – her şeyi gönülden takdir ediyorum.

Covid-19 ile mücadelede gösterdiğiniz tüm emek için teşekkür ederiz! Başkalarını korumak için hayatınızı tehlikeye attığınız için teşekkür ederiz.

Bu küresel salgın sırasında ön saflarda yer aldığınız ve COVID-19 hastalarını tedavi etme konusundaki cesaretinize ve bağlılığınıza gerçekten hayranım. Çalışmanız için çok teşekkür ederim!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün