Gündem

15 Temmuz için yeni logo tasarlandı

2019 yılı itibariyle Fetullahçı Terör Örgütü tarafından gerçekleştirilen darbe girişiminin 3. yıl dönümü vesilesiyle 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü için resmi logo belli oldu.

2019 yılı itibariyle Fetullahçı Terör Örgütü tarafından gerçekleştirilen darbe girişiminin 3. yıl dönümü vesilesiyle 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü için resmi logo belli oldu.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, yeni 15 Temmuz logosu hazırlattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla yurt genelinde anma etkinliklerinin düzenlenmesine ilişkin yayımlanan genelge kapsamında Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı internet sitesi oluşturuldu.

Sitede “15 Temmuz Kurumsal Kimlik Haritası” başlığı altında fotoğraf seçkisi ile özel olarak hazırlanan videolar ve diğer dokümanlar bulunuyor.

15 Temmuz’u anma etkinliklerinin resmi logosu belli oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı ile Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un sosyal medya hesaplarında profil resmi olarak yeni logo kullanıldı.

2019 yılı itibariyle Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri için yeni logo ile birlikte 15 Temmuz Billboardları, 15 Temmuz Yazılı Yatay Afişleri, 15 Temmuz Yazılı Dikey Afişleri, 15 Temmuz Afişleri ve Sahne Arkası Görselleri kullanıma sunuldu.

Ayrıca 15 Temmuz 90 Saniyelik Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça, İspanyolca, Arapça dillerinde Videolar, 15 Temmuz 3 Dakikalık Video, 15 Temmuz 5 Dakikalık Video ve Yabancı Dilde Video İçerikler kullanıma sunuldu.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, 15 Temmuz darbe ve işgal girişiminin üçüncü yılı için 7 dilde video hazırlandığını belirtti. Altun, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı koordinasyonunda Türkçe’nin yanı sıra İngilizce, Rusça, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve Arapça olmak üzere 7 dilde video hazırlandığını ifade etti.

“Vatan Bizim, İrade Bizim” başlıklı ve 15 Temmuz hain darbe girişimini anlatan videolara, “https://15temmuz.gov.tr/” adresinden ulaşabilirsiniz.

15 Temmuz Yeni Logo Dosyasını indir

15 Temmuz Kurumsal Kimlik Kılavuzu indirmek için tıklayın.
15 Temmuz Fonts
15Temmuz KurusmalKimlik pdf dosyası

 

 

Nukteler.com’u Facebook’tan takip etmeyi unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün